Студенти та викладачі кафедри соціології та соціальної роботи благодійно... збирали яблука
Днями студенти та викладачі кафедри соціології та соціальної роботи факультету суспільних наук УжНУ долучилися до благодійної акції зі збору яблук. Вона приурочена до Дня працівника соціальної сфери, який в Україні традиційно відзначають першої неділі листопада. З цієї нагоди планують ще низку акцій.

Ініціативу долучитися до хорошої справи подали завідувач кафедри соціології та соціальної роботи Федір Шандор та керівник підприємства «Яблогруп Закарпаття» Віталій Мельник, на чиїй території і був організований збір. Підтримку акції також надав американо-український проект «TOUCH».

Студенти і співробітники кафедри разом із вихованцями медико-реабілітаційного центру «Дорога життя», Часлівецької школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, благодійної організації «Нова сім’я» та ЗОШ №14 збирали яблука, котрі відтак доправили в заклади проживання та навчання цих дітей.

Малеча дістала нагоду познайомитися та поспілкуватися з ужнівцями. Вона була напрочуд активною, зацікавлено перевіряла яблука на стиглість та пакувала до кошиків. Окрім плідної праці, знаходився час і на жарти, жваве обговорення, дискусії.

Найближчим часом кафедра запланувала також заходи щодо профілактики дитячої безпритульності та професійної орієнтації серед вихованців інших соціальних закладів.

Такі акції, без сумніву, є надзвичайно корисними для студентів-соціологів та соціальних працівників, адже сприяють розвитку професійних умінь у майбутніх фахівців, дають змогу втілювати набуті знання на практиці, розробляти індивідуальні підходи в спілкуванні з окремими групами людей.

Катерина Хижняк
Фото надані доцентом кафедри соціології
та соціальної роботи Оксаною Повідайчик