Студенти УжНУ долучилися до «Big City Ride»

Організаторами масового велозаїзду стали Uzhhorod Bicycle Culture та Comedyorg

Підготовка до велозаїзду
4 травня в Ужгороді відбувся вже традиційний велозаїзд. Протягом останніх трьох років не вдавалося влаштовувати такий масовий захід через погодні умови – тепер вирішили надолужити: участь у ньому взяло кілька сотень ужгородців різного віку.

Розпочинали заїзд біля Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв. Організаторами «Big City Ride» стали Uzhhorod Bicycle Culture та Comedyorg. Оскільки велозаїзд перешкоджав руху транспорту, учасників супроводжувала поліція. Допомагали правоохоронцям направляти велосипедистів і зупиняти машини студенти УжНУ.

Під чітким керівництвом завідувача кафедри соціології і соціальної роботи, професора Федора Шандора студенти 6 спеціальностей – «Соціальна робота», «Філософія», «Психологія», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Реклама та зв’язки з громадськістю» – регулювали рух на вулиці Льва Толстого та біля драмтеатру.

Віктор Бакун

«Старт велозаїду дає наш Ужгород, далі марафон підтримують інші міста України. Варто також зауважити, що цього року прийшли люди й зі скейтбордами. Важливо активізувати молодь, дітей, долучити старших, а головне – звільнитися від домашньої рутини. Тому ми радо вийшли на вулицю й готові до будь-яких дій», – каже студентка ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» Ніна Туряниця.

Дехто ж із ужнівців долучився безпосередньо до заїзду й гідно подолав відстань близько 15 кілометрів. Як каже студент ІІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Віктор Бакун, все було драйвово, емоції не можна передати словами. Зізнався, що хоч у певні моменти втомлювався, але при думці, що він по-особливому поєднаний з іншими учасниками, відкривалося друге дихання й бажання рухатися далі.

Вікторія Кенідра