Студенти УжНУ взяли участь у молодіжному конгресі щодо впровадження моделі університету майбутнього

На заході зібралося понад 150 активних студентів з різних вишів України

15–16 березня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся Студентський конгрес «Університет майбутнього», який організувала Студентська рада Львова.

Мета заходу – створити модель вищої освіти майбутнього та впровадити новий освітній тренд в Україні, враховуючи позиції та візію різних стейкголдерів (студентів, освітян, експертів, державних службовців).

Станіслав Долик та Яна Буковецька

На зібранні обговорили низку тем, зокрема «Актуальність чинної системи вищої освіти у сучасних умовах», «Трансформація та структурні зміни, що необхідні вищій освіті в Україні», «Модель закладу вищої освіти майбутнього», «Організація навчального процесу на фундаментально нових засадах»,«Корпоративна структура закладу вищої освіти».

За підсумками дискусій було сформовано стратегію й комплекс заходів щодо впровадження моделі університету майбутнього.

На конгресі зібралося понад 150 активних студентів з різних вишів України. Ужгородський національний університет на заході представляли третьокурсниця юридичного факультету Яна Буковецька та четвертокурсник факультету інформаційних технологій Станіслав Долик.

Вл. інф.