Студенти УжНУ поділилися своєю кров’ю з пораненими бійцями-атовцями

Ініціював благодійницький захід завідувач кафедри соціології та соціальної роботи професор Федір Шандор

Студенти УжНУ поділилися своєю кров’ю з пораненими бійцями-атовцями

Днями студенти Ужгородського університету, а саме туризмознавці, рекламісти та україністи, відвідали Закарпатську обласну станцію переливання крові, де здали кров для поранених бійців – учасників АТО. Ініціював благодійницький похід завідувач кафедри соціології та соціальної роботи професор Федір Шандор.

Після стандартного реєстрування, визначення групи крові кожного студенти рушили на 5-й поверх безпосередньо на процедуру. Зізнаються: мали відчуття емоційної переповненості від того, що теж стали причетними до допомогти пораненим бійцям. Трепетно розповідають і про доброзичливий медичний персонал.

Відтак благодійники спустилися в кафетерій, де їх пригостили булочкою з чаєм.

А ще молодь закликає всіх до здачі крові для поранених бійців, адже це чудова нагода допомогти людям, які цього справді потребують. Творіть добро там, де ви є. Нехай благодійність починається в серці кожного!

Ольга Богославська