Студентську раду УжНУ вперше в історії вишу очолила дівчина

Щиро вітаємо Вікторію Микулянець із перемогою та бажаємо плідної праці на відповідальній посаді

25 квітня студентська громада Ужгородського національного університету таємним голосуванням обирала голову Студради.

Вікторія Микулянець

З 8 до 17 години, показавши документ, що посвідчує особу, студенти мали можливість зробити свідомий вибір свого фаворита.

Підрахувавши використані бюлетені, члени факультетських виборчих комісій передали результати до ЦВК. Підрахунок засвідчив, що вперше в історії університету вищий колегіальний виконавчий орган студентського самоврядування очолила дівчина – четвертокурсниця економічного факультету Вікторія Микулянець, набравши вдвічі більше голосів за свого найближчого конкурента Тараса Гринчака.

Щиро вітаємо нову голову Студради та бажаємо плідної праці на відповідальній посаді!

Марія Шелельо

Читати також Цього ж автора