Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Дипломованими фахівцями стали випускники факультету суспільних наук

Підрозділ вручив дипломи півтори сотні бакалаврів і спеціалістів п’яти напрямів

0 727

14 липня стало хвилюючим днем для випускників факультету суспільних наук, адже вони отримали свої дипломи, що засвідчили їх професійну підготовку. У цей день вчорашні студенти зібралися на урочистості в холі головного корпусу Ужгородського університету.

Юрій Остапець

Підрозділ є ще доволі молодим, однак такої різноманітності спеціальностей, мабуть, не має жоден інший в УжНУ. Цьогоріч ФСН відрядив у доросле життя 150 фахівців «Соціології», «Соціальної роботи», «Політології», «Психології» та «Практичної психології»: бакалаврів і востаннє – спеціалістів.

Свято розпочали з піано-версії гімну України, котру вміло виконав Станіслав Данко. Відтак із вітальним словом до винуватців дійства звернувся декан факультету суспільних наук Юрій Остапець. Від себе та від імені всього професорсько-викладацького складу поздоровив випускників з успішним завершенням навчання, складанням усіх іспитів, хоча попереду в них найскладніший – доросле життя. Юрій Олександрович побажав, аби в кожного з ФСН-івців воно було успішним, а роки студентства запам’яталися як найбезтурботніші.

Мирослава Лендьел з випускником

Приєдналася до поздоровлень і проректор УжНУ Мирослава Лендьел, котра зауважила, що родзинкою факультету є саме його великий спектр спеціальностей. Зауважимо, що деякі з них ще зовсім юні, як-от «Філософія» (створена у 2015 році), й перших випускників матимуть лише за кілька літ. А з цього року стартує й перший набір на спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

Мирослава Олександрівна висловила сподівання, що за роки навчання новоспечені бакалаври та спеціалісти зустріли справжніх друзів і порадників, у тому числі й серед викладачів, а також побажала всім віри в себе і свої сили.

Федір Шандор з випускницею

Завідувач кафедри соціології і соціальної роботи професор Федір Шандор також виступив перед випускниками. Лаконічно і яскраво подякував усім, хто «витерпів українську навчальну програму», й закликав цінувати «той світ, у якому ви зараз є, бо в ньому поки що все чесно».

Останньою драйвовою ноткою в прямому сенсі цього слова стала вітальна музична композиція від Станіслава Данка. А відтак студенти могли досхочу наробити фото на згадку в мантіях та конфедератках, котрі традиційно літали над головами усміхнених випускників.


Катерина Хижняк,
фото, відео Віталія Завадяка

Залишіть відповідь