Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Свято краси та грації влаштували й біологи УжНУ

Титул «Міс біологічного факультету – 2016» здобула Ангеліна Кормош

0 1 254
10-го листопада в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбувся конкурс «Міс біофак ’2016», який традиційно входить до програми відзначення Дня першокурсника. За корону змагалося восьмеро дівчат.

Олександр Сливка

Журі в складі проректорів Олександра Сливки та Дмитра Сойми, декана Ярослави Гасинець та її заступника Андрія Сойми, першого заступника міського голови Іштвана Цапа, дизайнера капелюшків Габріелли Нікітчук, випускника біологічного факультету, учасника АТО Івана Белецького оцінювали вроду й харизму учасниць.

Ярослава Гасинець

Першим присутніх вітав Олександр Сливка. Проректор наголосив: першокурсники правильно обрали фах і місце навчання, побажав «стовідсоткового» колективного здоров’я, зробив подарунок – вихідний наступного дня.

Декан біофаку Ярослава Гасинець, своєю чергою, зауважила: «У неформальній обстановці приймаємо у дружну біологічну сім’ю першачків. Сподіваюся: вони будуть цілеспрямованими й слухняними студентами, обізнаними в галузях біології та агрономії».

Відтак перейшли до конкурсної програми. Перший вихід присвятили українським мотивам. Також дефілювали в елегантних «луках», доповнених капелюшками від Габріелли Нікітчук; демонстрували пальта виробництва Ужгородської швейної фабрики «Парада». Фінальний образ – у вечірніх сукнях.

Підпис

В комі

Між виходами учасниць публіку розважали співачки Інеса Голибанич, Андріана Косач, Марина Кушнір, Вікторія Булеца; Н.Микулець представила світлодіодне шоу; О.Євтушенко виступив з комічною розповіддю про біофак; веселили колектив першо- і другокурсників біофаку «Ботаніки з Титаніка», а також володарки кубка Чемпіонату Закарпатської ліги КВН команда «В комі».

Крім того, представили проморолик, що популяризує ботанічний сад УжНУ (з участю претенденток на корону); відеокадри з бекстейджу. Потішив глядачів кумедний конкурс, учасники якого імітували звуки тварин. Переможцю подарували сертифікат на плюс 15 балів до обраного предмета на сесії. Гучні оплески залу викликала «Битва хорів» між викладачами та вихованцями.

Ангеліна Кормош

В інтелектуальному конкурсі, котрий виявився найемоційнішим, дівчата демонстрували кмітливість, розкутість та ораторські здібності. За рішенням журі, перемогу в номінації «Міс інтелект» здобула конкурсантка № 5 Ангеліна Кормош, яка здобула й титул «Міс біологічного факультету 2016». В анкеті дівчина зазначила: має індивідуальний підхід до всього, цінує надійність, простоту, серед захоплень – мистецтво візажу.

Інші ж титули розподілили так: Перша віце-міс і Міс Інтернет-симпатій – Лавінія Поп; Друга віце-міс і Міс фото – Тетяна Зейкан; Міс загадковість – Мирослава Макай; Міс посмішка – Тетяна Варивода; Міс дружелюбність – Марія Вільчак; Міс грація – Інна Лембак; Міс глядацьких симпатій – Тетяна Труфанова.

Крім квітів і подарунків від спонсорів, учасниці також отримали сертифікати на 15 додаткових балів до будь-якої дисципліни. Студентські гуляння продовжили запальними танцями.

Біологічний факультет удячний за допомогу в організації та проведенні Дня першокурсника депутату Закарпатської обласної ради Андрію Андріїву, дизайнеру капелюшків Габріеллі Нікітчук, ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» та студентській раді й профкому студентів УжНУ, фотографам Тетяні та Андріані Мойш.

Ольга Брайлян
Фото автора та Василя Третяка

Залишіть відповідь

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.