Свято професійної зрілості відзначили й на економічному факультеті

Цього року урочистість стала історичною, адже дружна когорта економістів відряджала у професійне життя, крім бакалаврів, останній випуск спеціалістів

Свято професійної зрілості відзначили й на економічному факультеті
12 липня у великому залі Вченої ради університету свято фахової зрілості відзначили випускники економічного факультету. Цього року урочистість стала історичною, адже дружна когорта економістів відряджала у професійне життя, крім бакалаврів, останній випуск спеціалістів.
Свято професійної зрілості відзначили й на економічному факультеті

Дійство розпочав декан факультету Віталій Сержанов, котрий наголосив, що саме від випускників – молодих економістів – великою мірою залежить майбутнє країни, перспективи її економічного розвитку та добробуту. Очільник підрозділу побажав молодим фахівцям бути впевненими, не зупинятися перед труднощами – і тоді все вдасться.

Відтак з вітальним словом виступила завідувач кафедри фінансів і банківської справи Віра Варцаба, наголосивши на важливості диплома про вищу освіту, котрий є першим кроком професійного поступу.

До вітань приєднався очільник кафедри обліку і аудиту Йосип Даньків, який розповів про багатьох знакових в історії факультету успішних випускників, відзначивши, що нинішній молоді є на кого рівнятися.

Свято професійної зрілості відзначили й на економічному факультеті

Приємним моментом для випускників став показ фотослайдів з їхнього студентського життя – кожен мав змогу згадати прекрасні миті, прожиті в стінах рідного вишу.

Подяку ж наставникам від імені всіх випускників висловлювали Владислава Ріпич, Вікторія Микулянець та Віолетта Староста.

На завершення свята – довгоочікуваний момент вручення дипломів. Урочисту місію виконав декан Віталій Сержанов.

Зробивши пам’ятні фото, бакалаври і спеціалісти вирушили відзначати початок самостійного професійного шляху.

Марія Шелельо,
фото Роберта Паппа