Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Свято світла і добра Дівалі відзначали студенти з Індії

Зі сцени «Ювентусу» лунали пісні, молодь виконувала численні танцювальні номери, коміки порадували жартами

0 451

Десятки свічок запалили 20 жовтня у приміщенні «Ювентусу» іноземні студенти-медики. Причина цього – найбільше та найважливіше свято Індії Дівалі.

Святкували гучно й із запалом: зі сцени лунали пісні, молодь виконувала численні танцювальні номери, коміки порадували присутніх жартами. Цікаво було поглянути й на так зване фешн-шоу – показ національних убрань чоловіків та жінок Індії.

Родзинкою вечора став акробатичний номер однієї зі студенток. Настрою святу додавали танці у залі: студенти вставали з місць, бо не могли стримати бажання танцювати. Поки одні в танці проходили з лівого кінця залу в правий і навпаки, інші вигукували патріотичні гасла та інші традиційні індійські кричалки.

Дівалі для індуїстів (та послідовників деяких інших вір) – найбільше (в тому числі й державне) свято, традиції якого стараються зберегти й наші студенти навіть попри те, що перебувають так далеко від батьківщини. Вірять, що цього дня людина очищається, тож у Дівалі слід входити, маючи чисту оселю та чисту душу.

Насамкінець усім, хто долучився до підготовки свята, вручили пам’ятні подарунки.

Ксенія Шокіна
Фото Харі Крішнана

Залишіть відповідь