Торжок гендмейду в Ужгороді планують зробити щомісячним — до участі можуть долучатися й студенти

Майстрині-рукодільниці представляли й продавали свої вироби жителям і гостям міста на підтримку закарпатських військових

17 червня з ініціативи Руху підтримки закарпатських військових в Ужгороді на площі Шандора Петефі відбувся торжок гендмейду, де майстрині-рукодільниці представляти свої вироби жителям та гостям міста.

Погодні умови були не найкращими, та це не зупинило ентузіастів: майже двадцятеро майстрів зібралися на площі, аби поторгувати: тут і мило ручної роботи, і вироби з кави, магніти, скриньки, і прикраси на всякий смак, іграшки й навіть смаколики.

Одна з яток, ясна річ, волонтерська: окрім того, що організували міні-ярмарок для гендмейдерів, і самі не оминули нагоди підзаробити грошей на потреби військових. Координатор Руху Галина Ярцева розповідає, що в планах – зробити такий торжок в Ужгороді регулярним:

«Колись на цій площі справді торгували — це хороше прохідне місце, багато туристів. Майстрині здебільшого реалізують свої вироби через інтернет, а такий захід допоможе міському жителю дізнатися, що є люди, які виготовляють гарні речі власноруч. Рукодільниці й самі охочі до таких заходів. Це вже не перший торжок, тож сподіваємося зробити його регулярним — життя підкаже, коли саме його ліпше влаштовувати».

Серед студентів теж чимало умільців, для яких торжок на Петефі може стати чудовою нагодою реалізувати власні вироби. Є охочі? Звертайтеся до Галини Ярцевої.

Ксенія Шокіна