Туризмознавці УжНУ й далі профорієнтують мукачівську молодь
Серед переліку напрямів діяльності Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу – зокрема й підготовка фахівців з туризму та готельно-ресторанної справи. Тож налагодження і зміцнення контактів між вишами спорідненого профілю становить обопільний інтерес і має добру перспективу.

Днями з профорієнтаційною метою в коледжі побували представники Ужгородського університету – професор кафедри туристичної інфраструктури та сервісу, доктор історичних наук, заслужений працівник освіти України Василь Гарагонич та доцент кафедри туризму, заступник декана факультету туризму та міжнародних комунікацій, кандидат географічних наук Надія Чир.

Туризмознавці УжНУ й далі профорієнтують мукачівську молодь

У розмові з директором коледжу, доцентом Богданом Кабаці йшлося про поглиблення стосунків між навчальними закладами для підвищення рівня підготовки фахівців із відповідною освітою.

Відтак ужгородські науковці зустрілися з викладачами та студентами коледжу, докладно поінформували молодь про УжНУ та про свій факультет зокрема, ознайомили з правилами вступу та умовами навчання, відповіли на питання присутніх. Мукачівських студентів запросили на екскурсію до УжНУ, а також на ознайомлення з пам’ятними місцями обласного центру Закарпаття.

За інформацією сайту PMG