Туризмознавці УжНУ помандрували вище хмар!

Другокурсники факультету туризму та міжнародних комунікацій під керівництвом доцента Василя Кочана зійшли на Полонину Рівну

Другокурсники факультету туризму та міжнародних комунікацій під керівництвом доцента кафедри туризму, інструктора ІІІ категорії зі спортивного туризму Василя Кочана, опрацьовуючи туристично-краєзнавчий матеріал для туристично-екскурсійної роботи, здійснили одноденний туристичний похід на гору Полонина Рівна.

Сходження почали з екскурсії територією села Лумшори, де розмістилася ціла низка туристичних комплексів. Студенти ознайомилися з історією розвитку туризму на цій території, що насамперед асоціюється з мінеральними сірководневими джерелами.

Наступна тема дослідження під час походу – туристичні маршрути цього гірського регіону. Вершини Полонинського хребта «промовляють» багатою військовою історією як періоду Другої світової війни, так і часу так званої «холодної війни» часів СРСР, що надає багатий матеріал студентам для майбутньої туристично-екскурсійної роботи.

Незабутні враження від походу забезпечила й сама природа, яка постійно дивувала, відкриваючи оку неповторні краєвиди гірських пейзажів, а ще фантастичні картини, які цілий день малювали хмари по всьому горизонту, де тільки сягав погляд.

За інформацією доцента кафедри туризму Василя Кочана