Туризмознавці УжНУ відвідали міжнародну виставку UITT

UITT є епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, що збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку національного й міжнародного рівня

29–31 березня на території Міжнародного виставкового центру в Києві відбулася 23-я Міжнародна туристична виставка UITT «Україна – подорожі та туризм».

Студенти факультету туризму та МК на чолі з доцентом кафедри туризму Василем Кочаном прибули до столиці з дводенною туристично-екскурсійною програмою, у рамках якої відвідали й цю експозицію.

«The Ukraine International Travel & Tourism Show» (UITT) – традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туроператорів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. UITT є епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, що збирає під одним дахом перших осіб, професіоналів туристичного ринку національного й міжнародного рівня.

Виставка UITT – це дзеркало галузі: тут збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари, освітні програми та конференції, розглядаються гострі проблеми й визначаються перспективи дальшого розвитку, створюються нові продукти, укладаються контракти на майбутнє.

За інформацією доцента кафедри туризму Василя Кочана