У ПГК випробовували свої знання юні інформатики обласного центру

У ІV обласній олімпіаді-конкурсі «Юний інформатик» узяли участь 28 учнів 8–9 класів загальноосвітніх шкіл Ужгорода

Учасники олімпіади
Присутніх вітає Олександр Лавер
Днями у природничо-гуманітарному коледжі УжНУ відбулася ІV обласна олімпіада-конкурс «Юний інформатик», у якій узяли участь 28 учнів 8–9 класів загальноосвітніх шкіл Ужгорода.

Урочистості розпочалися зі вступного слова директора ПГК Володимира Росохи. Далі юних ІТ-вців привітав голова журі – завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін факультету інформаційних технологій Олександр Лавер, котрий підбадьорив конкурсантів і запросив на навчання як до коледжу, так і в майбутньому – на факультет інформаційних технологій.

Учасник олімпіади

Привітала учасників олімпіади і заступник директора коледжу Галина Пащук, яка наголосила на правильності рішення взяти участь у заході й випробувати свої знання.

Також для юні була організована екскурсія коледжем, після якої кожен мав змогу поспілкуватися зі студентським колективом та призерами Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій «Екософт-2018».

У ході роботи учні 8–9 класів виконали 10 письмових завдань і тести з інформатики в комп’ютерній залі. Компетентне журі у складі досвідчених викладачів Наталії Александри, Еріки Готько та Альвіни Лукавської визначило переможців за підсумками двох етапів.

Ними стали такі конкурсанти:

Руслан Пекар, учень ЗОШ І–ІІ ст. № 16 м. Ужгорода;

Станіслав Кобзар, учень ЗОШ І–ІІІ ст. № 12 м. Ужгорода;
Денис Лізанець, ЗОШ І–ІІІ ст. № 8 м. Ужгорода;

Юлія Марущенко, учениця ЗОШ І–ІІІ ст. № 8 м. Ужгорода;
Денис Коровін, учень ЗОШ І–ІІІ ст. № 8 м. Ужгорода;
Аліна Варга, учениця ЗОШ І–ІІІ ст. № 8 м. Ужгорода.

Усі призери були нагороджені грамотами й заохочувальними призами, а переможець отримав ще й сертифікат на безкоштовне відвідування підготовчих курсів.

Підготувала Марія Шелельо –
за інформацією сайту природничо-гуманітарного коледжу УжНУ