Доцент Університету Матея Бела в Банській Бистриці Міхал Шмігель також презентував факультетському кабінету історії свої наукові праці, які вийшли за кордоном

Міхал Шмігель
Упродовж 20–24 листопада студенти факультету історії та міжнародних відносин прослухали цикл лекцій відомого словацького історика, доцента Університету Матея Бела в Банській Бистриці Міхала Шмігеля. Це стало можливим завдяки співпраці нашого й закордонного вишів та програмі мобільності викладачів та студентів «ERASMUS».

У рамках програми «ERASMUS» цикл лекцій студентам факультету історії та міжнародних відносин прочитав науковець зі СловаччиниТематика лекцій пана Міхала Шмігеля для студентів факультету історії та міжнародних відносин стосувалася міграції та хвилі біженців до Словаччини в першій половині ХХ століття, антисемітизму в цій державі впродовж 1945–1953 рр. та діяльності відділів Української Повстанської Армії в Словаччині (ЧCP) протягом 1945–1947 рр. Відзначимо, що лектор із сусідньої країни вільно володіє українською мовою, а тому в студентів не було жодних проблем із засвоєнням матеріалу.

Також під час свого перебування на факультеті доцент Міхал Шмігель презентував кабінету історії свої наукові праці, які вийшли за кордоном. Тим самим історик долучився до формування бібліотечного фонду факультету історії та міжнародних відносин.

Вл. інф.