У рамках відзначення Дня міста ужнівці презентували свій університет

Представники кількох факультетів демонстрували перехожим, чого їх навчають у виші

У рамках відзначення Дня міста ужнівці презентували свій університет

У ці вихідні Ужгород відзначає свою 1124-у річницю, тож із цієї нагоди у місті розташувалося чимало цікавих локацій, серед яких можна було знайти й наших студентів.

Попри негоду місто святкує: розгорнули солодку вулицю й цілий гастрономічний квартал, проводять майстер-класи, співають, танцюють, а Ужем навіть курсує річкове таксі. Себе показати прийшли й представники УжНУ.

Студенти фізичного, біологічного, хімічного, математичного підрозділів, а також вихованці факультетів інформаційних технологій і туризму та МК показували перехожим, чого їх навчають в університеті.

Так, зокрема, фізики демонстрували різноманітні фізичні процеси та явища; біологи принесли з собою вологі препарати в формаліні, а ще давали можливість подивитися через мікроскоп або ж бінокуляр на пилкові зерна, клітини цибулі; студенти хімфаку виконували усілякі досліди, які кожен може виконати навіть удома, демонстрували хімічні реакції; математики й студенти факультету інформаційних технологій влаштували показ робототехніки й «тест-драйв» тривимірних окулярів, програми для користування якими навчилися писати саме в УжНУ.

Усім цікавим студенти факультету туризму та МК пропонували провести екскурсію містом. Якщо треба, то й англомовно.

Ксенія Шокіна