Нові володарі Кубка ректора УжНУ з міні-футболу – студенти інженерно-технічного факультету!

«Срібло» турніру – у факультету здоров’я людини, «бронза» – у географів.

Напередодні Великодня в університеті відбувся студентський турнір із міні-футболу. За Кубок ректора на завершальному етапі змагалися чотири факультети: історичний, географічний, ІТФ та ФЗЛ.

Команда ІТФу

Попередньо змагання відбувалися в чотирьох групах, переможці кожної проходили до завершального турніру. Напружена боротьба й непоступливість суперників виявилися винятковими – поза ½ фіналу опинилися сильні команди стоматологів, медиків, фізиків та біологів.

У першій грі фіналу зустрілися факультет здоров’я людини та географи: останні «всуху» 0:4 поступилися колективу спортивного спрямування, утім, як виявиться пізніше, не розгубили бойового духу.

Другими на майданчик вийшли представники інженерно-технічного та історичного факультетів. І хоч на початку матчу історики вирізнялися активністю і створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, кінцевий рахунок – 4:5 – виявився не на їхню користь.

Команда факультету здоров’я людини

За третє місце в турнірі змагалися команди, які поступилися в перших двох матчах. Перевагою в шість м’ячів (з рахунком 7:1) свої високі бійцівські якості засвідчив геофак, здобувши таким чином бронзу турніру і відкинувши на четверту позицію істориків.

Найбільш напруженим і по-справжньому «спекотним» виявився поєдинок за Кубок, у якому зустрілися колективи ІТФ та ФЗЛ. Обидві команди показали гідну гру досить високого рівня.

До останнього важко було здогадатися, хто ж стане переможцем у цьому двобої. Врешті, фінальний рахунок зафіксував результат 2:1 – на користь команди ІТФ-у.

Турнір завершився нагородженням колективів-призерів грамотами та медалями. А головний трофей – Кубок ректора – відтепер прикрашатиме куточок спортивної слави інженерно-технічного факультету.

Катерина Хижняк