«Огонь в одежі слова» конференційно палав у природничо-гуманітарному коледжі УжНУ

Приємним завершенням обласного форуму стало нагородження грамотами учасників та їхніх керівників за продуктивну співпрацю протягом 11 років

24 листопада Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» зібрав чергову одинадцяту обласну студентську конференцію «Огонь в одежі слова», приурочену Дню писемності, а також 160-ій річниці з дня народження Івана Франка.

Розпочала дійство голова методичної комісії коледжу Галина Пащук, котра розповіла присутнім про традиційність таких заходів та їх актуальність. Відтак своє вітальне слово промовив директор ПГК Володимир Росоха.

Гість конференції – голова Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василь Густі відверто розповів, що йому імпонують такі заходи, адже саме вони дають можливість молоді пізнавати творчий світ відомих літераторів. На завершення свого виступу Василь Петрович прочитав власний вірш «Рідна мова», котрий написав ще 1990 року.

Ознайомлення з тематикою конференції завершили студентки Ужгородського коледжу культури і мистецтв, котрі вразили своїм співом про Україну.

Робочу частину зібрання становили доповіді, що стосувалися проблематики культури мовлення, а також життєвого іа творчого шляху І.Франка. Виступали студенти Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Коледжу мистецтв ім. А.Ерделі, Ужгородського торговельно-економічного коледжу, Мукачівського аграрного коледжу, Природничо-гуманітарного коледжу при УжНУ, Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Свалявського технічного коледжу. Вперше виступили на цьому заході учні Рахівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Кожен із доповідачів поринув у свою працю, гідно представивши її публіці.

Після поглибленого екскурсу в творчу спадщину Івана Франка для аудиторії з піснею виступила студентка ПГК Яна Голінка – фіналістка конкурсу «Кращий студент – 2016».

Приємним завершенням конференції стало нагородження грамотами учасників та їхніх керівників за продуктивну співпрацю протягом 11 років, а також спільне фото на пам’ять.

Марія Шелельо
для Медіацентру УжНУ