У коледжі УжНУ відбувся II етап X Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Честь Закарпаття на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади буде відстоювати наш студент Віталій Грінчук

5 квітня в Природничо-гуманітарному коледжі «УжНУ» відбувся II етап X Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Участь у заході взяло 5 команд із ВНЗ I–II рівнів акредитації Закарпатської області.

Із вітальним словом до учасників олімпіади звернувся директор коледжу Володимир Росоха.

На урочистому відкритті також виступив завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін факультету інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук доцент Олександр Лавер.

Учасники протягом 3 годин показували свій рівень знань і практичних навичок з інформатики. Організатори олімпіади для неупередженого оцінювання досягнень учасників застосували одразу два програмні продукти: систему тестування BrainTester для теоретичної частини та власну розробку «ProzzoraОлімпіада» для практичного етапу. До слова, делегати навчальних закладів, що увійшли до складу журі, високо оцінили можливості програми «ProzzoraОлімпіада» й рекомендували її дальше використання у такого роду заходах.

Компетентне журі на чолі з організатором олімпіади, головою циклової комісії програмування та інформаційних технологій Н.В. Александрою об’єктивно оцінило олімпіадні роботи й визначило заслужених переможців.

Тож I місце посів студент II курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ Віталій Грінчук; II місце присуджено другокурснику спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ПГК Себастьяну Білі; ІІІ місце заслужено дісталося Крістіні Коденко – студентці ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

Отож честь Закарпаття на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади буде відстоювати наш студент Віталій Грінчук.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників. Бажаємо дальших здобутків і здійснення усіх задумів!

За інформацією природничо-гуманітарного коледжу УжНУ