У ректораті УжНУ обговорили результати спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН

Переглянули відеоролик, який наочно продемонстрував позитивні наслідки роботи організаторів та учасників проекту в області

25 квітня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбувся круглий стіл учасників проекту «Сталий місцевий розвиток. Основні тенденції в Україні та світі».

Ганна Мелеганич та Мирослава Лендьел

Зі вступним словом виступила проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи, доктор політичних наук, професор Мирослава Лендьел. Вона розповіла присутнім передісторію запровадження проекту на Закарпатті, зауважила роль співробітників та студентів вишу в його реалізації, а також побажала учасникам круглого столу плідної праці та успіху в обговоренні результатів проекту.

Іван Сличко

Присутніх привітала й директор Центру сталого розвитку УжНУ, кандидат політичних наук, доцент Ганна Мелеганич, яка виступила з доповіддю, що стосувалася сталого розвитку в УжНУ та діяльності Мережі сприяння сталому місцевому розвитку в Україні, вказала основні напрямки діяльності університетів у цій сфері, а також головні завдання її ресурсного центру. Ганна Ігорівна також анонсувала події, що відбудуться з нагоди проведення Тижня сталого розвитку.

Серед присутніх на зустрічі були заступник голови Воловецької районної державної адміністрації Іван Сличко, представник ГО «Селиський добробут» з Нижнього Селища Хустського району  Олександр Липчей, муніципальний координатор проекту Марина Куберка та інші.

Обговорювали результати діяльності «Сталого розвитку» на Закарпатті, історію його успіху та майбутні кроки. Основними досягненнями організатори проекту визначають налагодження партнерства з численними районами, міськими, сільськими та селищними радами, об’єднаннями громад та представниками ОСББ; організацію  644 різнотематичних заходів; проведення майже 330 тренінгів, участь у яких узяли 6492 особи; створення і розвиток нових інституцій, серед яких – обласна координаційна рада, форуми місцевого розвитку тощо.

Присутні також мали змогу переглянути відеоролик, який наочно продемонстрував позитивні наслідки роботи організаторів та учасників проекту в області.

Антоніна Чундак