На вебінарі в обласній бібліотеці розповідали про навчання в Австрії та Німеччині

Організатори – представники громадської організації «Дивись ширше» – провели захід у форматі Skype-конференції

Представники громадської організації «Дивись ширше» 21 лютого організували в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка вебінар «Навчання в Німеччині та Австрії».

Спершу зустріч планували в режимі семінару. Директорові проекту Дмитру Виговському не вдалося приїхати до Ужгорода, однак захід не скасували – організатори вирішили провести його у форматі Skype-конференції. У цьому допоміг координатор проекту Олександр Сікура.

На початку розмови Дмитро поділився власною історією вступу до австрійського вишу. Відтак розповів про проект, яким керує, його мету та можливості. Далі говорили про умови вступу і навчання в Австрії та Німеччині.

За словами лектора, українські студенти й викладачі часто необізнані у своїх можливостях щодо закордонної освіти, програм обмінів та стажувань. Посприяти з виправленням цієї проблеми і прагне проект «Дивись ширше». До прикладу, представники об‘єднання організовують освітні тури для студентів, мовні школи з німецької, допомагають українцям знайти корисні програми та можливості.

Після вебінару присутні могли поставити Дмитру запитання, обмінятися з координатором контактами, а також записатися на безплатну консультацію.

Антоніна Чундак