Середа, 29.03.17, 08:27 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Акції

Здорові зуби – здорова людина!
Організатори акції

18 травня з 9:00 до 13:00 у холі головного корпусу УжНУ проходила акція «Здорова усмішка Закарпаття». Вміння правильно доглядати за ротовою порожниною та позитивний настрій переймали й журналісти Медіацентру.

Під час акції
У цьогорічному заході (а започаткована акція ще 2010 року) перевірити правильність навичок чищення ротової порожнини мав можливість кожний.

Залучати всіх охочих проконсультуватися в досвідчених інструкторів взялася Оксана Клітинська – завідувач кафедри стоматології дитячого віку, кандидат медичних наук, професор: «Досвід акції ми перейняли від словацьких колег, з якими тісно співпрацюємо. Заходи такого роду є цікавими як для студентів-інтернів, оскільки у них з’являється нагода застосувати набуті знання на практиці, так і для населення, яке збагачуватиметься знаннями щодо стану свого здоров’я. Студенти є найбільш масовою спільнотою Закарпаття, через що цьогоріч ми обрали місце проведення нашої акції саме тут. Хочеться, аби всі були здоровими, особливо – молоде покоління».

Під час акції
Організатори проекту – Асоціація студентів-стоматологів України та стоматологічний факультет УжНУ – дарували присутнім позитивний настрій та збагачували знаннями, чим зацікавили як студентів, так і викладачів. Першокурсниця Наталя з факультету іноземної філології зізнається: «Тут всі дуже приємні та позитивні. Крім того, що завдяки цьому майстер-класу дізналася багато нового, мені ще й зубну пасту подарували!».

Мета проекту – привернути увагу різних верств суспільства, незалежно від віку та статі, до стану свого здоров’я – цьогоріч студентам-випускникам стоматфаку вдалася до реалізації на сто відсотків.

Вікторія Копча

для Медіацентру УжНУ