Учасник Олімпійських ігор у Ріо зустрівся з викладачами та студентами кафедри фізвиховання УжНУ

Український спортсмен, чемпіон світу, призер першостей світу та Європи Анатолій Герей розповів молоді чимало цікавого

7 жовтня в гостях у кафедри фізичного виховання побував закарпатський спортсмен, чемпіон світу, призер першостей світу та Європи, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, шпажист Анатолій Герей. Відомий фехтувальник зустрівся з викладачами і студентами, що навчаються за спеціальністю «Фізична культура і спорт».

Анатолій Герей

Його розповідь – про тернистий шлях спортсмена до олімпійського п’єдесталу, про клопітку працю тренерів та їх роль у підготовці майстрів спорту міжнародного класу – була цікавою та вельми корисною.

Анатолій Герей

Студентів, майбутніх учителів фізичної культури і тренерів, цікавило все: і те, яким чином будується тренувальний процес у спортсменів високого класу, і чи можна досягти значних успіхів у спорті без вживання хімічних препаратів, а також безліч інших професійних питань.

Завідувач кафедри Іван Маріонда від імені викладацького та студентського колективу кафедри ще раз привітав Анатолія з успішним виступом на Олімпійських іграх у Ріо, подякував за цікаву розмову та побажав успіхів на спортивній ниві.

Студенти, своєю чергою, звернулися до поважного гостя з проханням віднайти ще можливості для спілкування і пообіцяли, що будуть використовувати його досвіт у своїй майбутній тренерській роботі. Відтак домовилися про ще одну зустріч після чергових змагань Анатолія.

За інформацією кафедри фізичного виховання УжНУ