Учасники UMSA від УжНУ подарували свято вихованцям притулку у Батьові

Студенти-медики поїхали з гостинцями до малечі на Берегівщині

Учасники UMSA від УжНУ подарували свято вихованцям притулку у Батьові
Студенти-медики поїхали з подарунками до дитячого притулку в смт Батьово на Берегівщині – добре діло приурочили до Всесвітнього дня дитини.

У притулку мешкає тридцять троє маленьких українців – від 3 до 17 років. Для них студенти зібрали м’які іграшки, одяг, гігієнічні засоби для тіла і волосся – те, що для дітей вкрай потрібне. Привезли й частування – печиво й цукерки.

Бернадетта Алфелдій

Студентів навколо ідеї згуртувала координаторка Комітету медичної освіти SCOME UMSA та проекту «Англомовний клуб» Бернадетта Алфелдій. Дівчина розповідає, що задум з’явився вже давно, тож головним завданням було знайти охочих допомогти.

«Для мене стало справжнім сюрпризом, що стільки студентів відгукнулося. Допомога почала надходити навіть від зовсім незнайомих людей. Тож я безмежно вдячна всім, хто приєднався! Завдяки доброму настрою й любові до дітей, нам удалося порадувати малечу подарунками», – розповідає Бернадетта.

Учасники UMSA від УжНУ подарували свято вихованцям притулку у Батьові

Дітки радо вітали студентів, тож атмосфера була домашньою й невимушеною. З собою молодь привезла не лише подарунки, які, між іншим, дуже припали малечі до душі. Крім того, малюки розгадували загадки за додаткові презенти, розмальовували плакат, гралися повітряними кульками, а ще – ділилися цікавими дитячими розповідями та усмішками й теплом.

Оскільки в притулку є й діти старшого віку, з ними студенти вивчали традиційну різдвяну пісеньку англійською мовою. Вихованці закладу пісню, вочевидь, вподобали, бо хапали все на льоту.

Учасники UMSA від УжНУ подарували свято вихованцям притулку у Батьові

Студентки Аліна Декет та Олена Фабриці радо розповідають, що дитячі усмішки та емоції від спілкування з малечею – неабияка мотивація приїздити ще. Дівчата кажуть, що знайти спільну мову з дітьми виявилося дуже просто. Олена усміхається: «Бажаю, щоб кожна дитинка знайшла свою сімʹю і щастя».

Діти довго не хотіли прощатися зі своїми новими друзями, стукали у вікна й весело махали на прощання руками. А студентів зігрівала думка про те, що вони поділились добром із малечею, яка так цього потребує.

Ксенія Шокіна,
фото Бернадетти Алфелдій