Студентство одного з найбільш чоловічих підрозділів УжНУ вперше за багато років очолила дівчина

Головою студради фізичного факультету стала Світлана Кузьма

Світлана Кузьма
Нещодавно студентська родина фізичного факультету обирала нового очільника студради підрозділу. Цікаво, що вперше за багато років головою цього органу самоврядування молоді стала дівчина – третьокурсниця Світлана Кузьма.

Збори розпочав уже колишній громадський декан Сергій Харук, який прозвітував спільноті про зроблене протягом свого головування, а також побажав наступнику витримки й нових звершень.

Відтак слово мав заступник декана з наукової роботи Мирослав Карбованець, котрий зауважив: деканат цілком покладається на вибір студентів.

Претендували на пост очільника студради фізфаку третьокурсниця Світлана Кузьма та першокурсник Василь Алексик, які розказали про своє бачення розвитку факультету. Світлана, котра є громадською активісткою, неодноразово здобувала призові місця у спортивних змаганнях, зауважила, що в її планах – зробити факультет передовим, насамперед за рахунок активізації профорієнтаційної діяльності. Василь додав, що не буде багатослівним – підтримує сказане опоненткою, а в разі обрання сконцентрується на тих самих напрямках.

У голосуванні взяли участь студенти І–V курсів. Його підсумки засвідчили незначний відрив представниці прекрасної статі – тож головою студради фізичного факультету стала Світлана Кузьма.

Вітаємо новоспечену очільницю й бажаємо їй плідної праці на розвиток підрозділу!

Марія Шелельо