Уперше в історії університету відбувся День факультету іноземної філології

0 1 215
13 травня іноземні філологи святкували свій День факультету. Впродовж двогодинної програми дивували жартами, відео, співами та танцями.

Михайло Рошко

Відкрив свято декан факультету іноземної філології Михайло Рошко, який запевнив, що Європа в Україну йде через Ужгород та іноземних філологів, тому ФІФ має нести й популяризувати європейську культуру.

Декан запевнив, що гордиться викладачами та студентами факультету й назвав їх найгарнішими, найрозумнішими та най-най-най… Михайло Рошко спільно із заступником декана з виховної роботи Оксаною Дацьо вручили кращим студентам та викладачам грамоти. Найбільшим і найбажанішим подарунком від декана стало оголошення наступного після свята дня вихідним.

Упродовж вечора у глядачів виникали різноманітні, часом полярні емоції – від сміху до сліз. Усі відділення дивували різноманітним опрацюванням долі перекладачів, життя людей, які не знають іноземної мови, а також цікавими комічними моментами зі студентського життя.

Родзинками Дня іноземного філолога стали дві відеороботи. Перша – від незмінних ведучих Сергія Білобородова та Крістіана Рімара, в якій за основу було взято різні способи списування під час модуля – витягування «бомб», шпаргалки на гральних картах, у вигляді каталогу косметики тощо. Все це вміло підпасоване під стилістику гумористичного шоу «Каламбур». Друга відеоробота – Лесі Поляк, в якій відтворено найцікавіші моменти з лекцій декана Михайла Рошка.

Після закінчення концертної програми студенти та викладачі ділилися враженнями. Найнеочікуванішим стало бажання викладачів підготувати наступного року й свій номер.

Урочиста частина плавно перейшла у вечірку в одному з нічних клубів міста.

Іванка Когутич
Фото Василя Третяка