Математики слухали лекції доктора фізико-математичних наук з Інституту кібернетики

Слухачі залишилися задоволені – кажуть, за два дні почули багато нового та корисного для себе

Днями на математичний факультет завітав доктор фізико-математичних наук Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, завідувач відділу методів негладкої оптимізації Петро Стецюк, який мав заняття зі студентами, аспірантами та викладачами університету.

Петро Стецюк

В УжНУ Петро Іванович не вперше – рік тому вже читав лекцію для ужнівців. Цього разу в рамках співпраці між нашим університетом та Інститутом кібернетики, з яким підтримуємо тісні контакти з 2015 року, влаштував три наукові семінари для наших здобувачів вищої математичної освіти.

За два дні студенти прослухали лекції «Про r-алгоритми Шора», «Оптимізаційні задачі на AMPL та NEOS-сервер» та «Оптимізаційний сервіс для вибору винних маршрутів».

Слухачі ознайомилися із сучасними розробками, а також із прикладними задачами, де можна ці розробки застосувати. Відтак розглянули кілька невирішених проблем, які гість запропонував студентам взяти до уваги у їхніх наукових дослідженнях.

Приділили увагу не лише теоретичній, а й практичній частині.

Слухачі залишилися задоволені – кажуть, що почули багато нового та корисного для себе.

Ксенія Шокіна