Ужгород ушанував пам’ять полеглих під Іловайськом

Шану нашим захисникам прийшли віддати й студенти УжНУ

Україна пам’ятає моторошні події серпня 2014-го – тоді сотні Героїв поклали своє життя у Іловайському котлі за волю й незалежність нашої держави. 29 серпня Ужгород зібрався подякувати живим і згадати тих, хто вже ніколи не переступить поріг рідного дому.

Військові, волонтери, представники влади й громадськість зібралися на площі Театральній, аби разом зі священиками різних єпархій помолитися за полеглих бійців.

На таких сумних заходах Гімн України звучить по-особливому, а слова пісень про вихід з-під Іловайська ще більше крають серце.

Студенти УжНУ Паша Величко та Вася Дьордь прийшли віддати шану захисникам. Паша пояснює:

– Це жахлива трагедія на тлі військових подій, які тривають в Україні вже четверте літо. Для мене це чергове нагадування собі, що ми боржники перед тими хлопцями, і не маємо права зрадити те, за що вони полягли. Я намагаюся підтримувати військових тим, чим можу. Це показує, наскільки щиро ми поважаємо тих, хто поліг за незалежність. Я живий, і завдячую цим хлопцям… Тому прийшов подякувати згадкою про тих, хто залишився в Іловайську назавжди.

Ксенія Шокіна