Ужгород танцювальний: «Бліц» два дні звітував хореографією

У рамках звітного концерту представили й фольк-шоу «Віднова», учасницею якого є й студентка філфаку УжНУ Ганна Шміляк

Ужгород танцювальний: «Бліц» два дні звітував хореографією

16 та 17 червня у облмуздрамтеатрі тривали звітні концерти народного художнього колективу студії сучасного танцю «Бліц» – багаторазових чемпіонів України та світу.

Ужгород танцювальний: «Бліц» два дні звітував хореографією

Ужгородський «Бліц» знають і люблять уже не перший рік не тільки в нашому місті, а й далеко за його межами. Потрапити на сьомий звітний концерт було стільки охочих, що вирішили зробити додатковий виступ.

Представили дві програми: першого дня — «Дивіться, чого мене навчили в «Бліці», де свою майстерність демонстрували танцівники-початківці, а другого — «Дивіться, чого ми досягли з «Бліцом!»: тут виступили досвідчені бліцівці, що танцюють уже не перший рік.

Ужгород танцювальний: «Бліц» два дні звітував хореографією

У рамках другого звітного концерту представили й фольк-шоу «Віднова», безпосередніми учасниками якого є не лише танцівники студії сучасного танцю, а й студентка філфаку УжНУ Ганна Шміляк.

Віднова

Концерт виявився музично й емоційно насиченим, глядачам демонстрували життя танцівників за кулісами, їхній шлях до перемог.

Нині бути частиною колективу – за честь, тож бажаємо студії нових звершень, а її керівнику Альоні Камінській натхнення й сил рухатися вперед!

Ксенія Шокіна,
фото Сергія Денисенка