Ужгородські студенти святкували День молоді

СтудРеспубліка цього року відбудеться 5–8 липня традиційно на турбазі «Скалка»

Ужгородські студенти святкували День молоді
26 червня Ужгород відзначав День молоді по-особливому креативно: молодь напружувалася фізично й розумово – часу сумувати не було!

День молоді

На площі Народній з ініціативи Студентської республіки Закарпаття відбувся святковий захід, приурочений до Дня молоді. Наші студенти не оминули увагою це дійство і радо долучалися до веселих конкурсів.

Тут мірялися силами у перетягуванні канату через… фонтан, котрий так полюбляють жителі міста, відповідали на запитання від професора Федора Шандора в брейн-рингу, а на завершення додали барв у життя — влаштували флешмоб з фарбами холі.

День молоді

Крім цього, всі охочі мали можливість зробити оригінальне фото для соцмереж та потанцювати під запальну музику під стінами ОДА.

Женя Шиптур

Студент математичного факультету Женя Шиптур святкував День молоді з усіма, тож ділиться враженнями: «Я тут не випадково – дізнався, що відбуватиметься щось цікаве, із соцмереж. Конкурси від організаторів були дуже веселі (особливо з фарбами холі). Чекаю вже Студентську республіку і запрошую всіх на неї: буде круто — там по-іншому не буває!»

До слова, СтудРеспубліка цього року відбудеться 5-8 липня традиційно на турбазі «Скалка». А свято молоді ужгородці завершили дружним відмиванням від фарби у фонтані ☺.

Ксенія Шокіна
Фото Сергія Денисенка