Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ужгородський національний – фінансово стабільний, – ректор Володимир Смоланка

0 393
23-го березня в ректораті засідала Вчена рада УжНУ. Перше й найголовніше питання порядку денного стосувалося фінансової ситуації в закладі.

Утім спершу ректор Володимир Смоланка привітав колег, котрі мали іменини. Очільник вишу також вручив дипломи докторів наук: медичних – Марії Дербак, юридичних – Тетяні Карабін.

Відтак слово мала головний бухгалтер Руслана Вовчанська: «Затверджений кошторис 2016 року за загальним фондом становив понад 135 млн грн, за спеціальним – вісімдесят шість мільйонів. Загалом за останні роки спостерігається позитивна зростальна динаміка обсягів обох фондів».

Кошти загального фонду університет спрямував на виплату заробітних плат (62 %); стипендіальний фонд (32 %); оплату комунальних послуг (5 %); придбання обладнання, матеріалів; грошову допомогу на харчування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (близько 1 %).

Структуру надходжень спеціального фонду становили плата за навчання, додаткову господарську діяльність, оренду майна. Частину цих грошей (понад 12 млн грн) залучили на капітальні ремонти коридору та сходової клітини на медфаку, приміщень військової кафедри, покрівлі на факультеті здоров’я і фізичного виховання. А ще – замінювали дах у 2-му гуртожитку й на хімфаку, а також вікна в НЛК УжНУ. Крім того, кошти спецфонду залучили на ряд робіт у гуртожитку No 4, ремонт зовнішньої теплотраси та зведення модульної котельні (гуртожитки № 1,2,3).

Відтак головний бухгалтер представила план надходження коштів на поточний рік (138,05 млн грн до – загального фонду та 117 мільйонів –до спецфонду).

Керівництво вишу запевнило, що й надалі працюватиме, аби зберігати стабільне фінансове становище Ужгородського університету. Зокрема, ректор Володимир Смоланка, підтверджуючи фінансову стабільність УжНУ, зауважив, що наш виш – один із тих в Україні, котрий після зимових канікул вчасно почав роботу, не відправляв персонал у відпустки за свій рахунок, а також не скоротив доплати працівникам.

Ольга Брайлян

Залишіть відповідь

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.