Ужгородський університет радо зустрічав потенційних абітурієнтів

Доброю традицією найбільшого вишу Закарпаття став День відкритих дверей

Як уже інформував офіційний сайт, найбільший виш області днями зустрічав старшокласників ужгородських шкіл – доброю традицією нашого університету став День відкритих дверей.

Потенційні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з керівництвом закладу, студентським самоврядуванням, представниками всіх факультетів, дізнатися про умови вступу тощо. Вітала молодь і міська влада, зокрема мер Богдан Андріїв, роботодавці. Не обійшлося без сюрпризів: ректор Володимир Смоланка вручив подарунки кращим учням, які вибороли 1 місце у третьому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з окремих предметів та другому етапі Малої академії. Також для школярів підготували екскурсії всіма підрозділами вишу, аби ближче ознайомитися з умовами навчання в нашому університеті. Сподіваємося побачити юних гостей вже влітку – серед абітурієнтів УжНУ.

Окремі епізоди цього дня – у нашому відео.

Відео Петра Будая,
монтаж Роберта Паппа