УжНУ дозволили готувати фахівців «Державної служби» в галузі «Державного управління»

Відповідно до наданої ліцензії університет оголошує прийом студентів на навчання у 2013 році на програму підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» на основі повної вищої освіти за спеціальністю «Державна служба» з ліцензованим обсягом 20 осіб.

На навчання за державним замовленням приймаються особи, які мають повну вищу освіту, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли 45 років на момент подання документів.

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами вступних іспитів з основ держави і права, основ економіки та співбесіди з питань, що стосуються державного управління.

Термін навчання на денній формі – 12 місяців. Заняття розпочинаються з 1 жовтня. Вартість навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб – 7000 грн. Прийом документів – з 10 липня до 10 серпня 2013 р. Вступні випробування – з 11 до 25 серпня 2013 р.

Дивіться також відеоcюжет телеканалу «Тиса-1» (журналіст – Роман Сов’як, камера – Олександр Петренко)