УжНУ дипломував цьогоріч близько 150 кваліфікованих математиків

Новоспечених випускників факультету урочисто благословили в добру професійну путь

УжНУ дипломував цьогоріч близько 150 кваліфікованих математиків
7 червня з великої зали ректорату відчинили собі двері у широкий світ можливостей близько 150 випускників математичного факультету УжНУ.

Привітати випускників традиційно зібралися рідні, друзі, викладачі. Першим вітальне слово надали деканові факультету Михайлові Повідайчику, який підкреслив, що до нього часто звертаються роботодавці в пошуку кваліфікованих кадрів – цього дня таких побільшало: «Наші студенти вміють підходити творчо до вирішення задач – і таких працівників цінують».

УжНУ дипломував цьогоріч близько 150 кваліфікованих математиків

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король зауважив: «Сьогодні кількість перейшла в якість: незліченне число вивчених теорем, розв’язаних задач, недоспаних ночей, складених іспитів перейшла в якість. Кожен кількісний елемент – це частинка пазла, що сьогодні склався у велику картину у вигляді диплома. Але межі вдосконалення нема – пам’ятайте».

Свою чергою, від імені випускників до присутніх звернулася Катерина Антосяк, яка подякувала викладачам та однокурсникам, побажала запам’ятати лише краще, що було впродовж студентських років. Відтак у добру путь новоспечених випускників благословив священик Ярослав Данко, а танцювальна студія «Перлинка» додала святу ще більше позитивних ноток.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Віталія Завадяка