Неділя, 28.05.17, 07:50 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Незабаром

УжНУ візьме участь в організації «Uzhgorod Open-2017»

В облдержадміністрації під головуванням заступника голови колегії управління молоді і спорту ОДА Олега Муртазіна відбулося засідання робочої групи, члени якої представляли структурні підрозділи, відповідальні за проведення традиційного міжнародних змагань із танцювального спорту «Uzhgorod Open-2017».

За словами заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, президента Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту Олександри Мишко, ініціатора й основного організатора традиційного заходу, участь у змаганнях та суддівстві, за попередньою інформацією, візьмуть представники 18 країн. Притому не лише з країн Європи, а й Азії та Африки.

Звичайно, таке широке представництво на турнірі, яких в Україні на рік не більше одного-двох, потребує особливої відповідальності організаторів. Адже, як справедливо зазначив Олег Анатолійович, ідеться про престиж міста й області. Тому важливо, щоб усі залучені структури спрацювали чітко та злагоджено.

Допомагатиме в проведенні змагань й Ужгородський національний університет. Присутня на засіданні проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, зокрема, зауважила, що широко залучатимуть студентів. Вони працюватимуть волонтерами – як перекладачі, журналісти тощо, а отже, матимуть і хорошу професійну практику.

Цьогорічна програма XV міжнародних змагань із танцювального спорту, які відбудуться в ужгородському спорткомплексі «Юність» 22–23 квітня, включає: WDSF World Open ST, LA; WDSF Open Youth ST, LA; WDSF Open Senior I ST; відкриті та класифікаційні змагання.

Уже стартувала реєстрація на змагання. Вона триватиме до 20 квітня.

Також розпочалася акредитація на «Uzhgorod Open-2017». Медійники можуть подавати заявки від ЗМІ за електронною адресою: sportsector@ukr.net. Потрібно вказати ім’я, прізвище, посаду, назву засобу масової інформації та надіслати власне фото. Акредитуватися можна до 16 квітня включно. Підтвердженням акредитації буде зворотній лист.

За інформацією Володимира Тарасюка,

представника прес-центру турніру