В УжНУ можна здобути диплом магістра державної служби та електронного урядування!

Обирайте спеціалізації спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Ужгородський національний університет запрошує на навчання за освітнім ступенем «магістр» коштом фізичних осіб та державного бюджету на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» за спеціалізаціями «Державна служба» та «Електронне урядування».

Ліцензійні обсяги та кількість бюджетних місць

Спеціальність

Спеціалізація

ліцензійних місць

Кількість держбюджетних місць

Публічне управління та адміністрування

Державна служба 20 денна форма навчання

20 заочна форма навчання

5 денна форма навчання

5 заочна форма навчання

Електронне урядування 20 денна форма навчання

20 заочна форма навчання

5 денна форма навчання

5 заочна форма навчання

Зарахування абітурієнтів для здобуття ОКР «Магістр» спеціальності 074 – «Публічне управління та адміністрування» – за результатами:

• додаткового вступного випробування (співбесіда з сучасних проблем державного управління) – 22 липня;
  • фахового вступного випробування (тестовий комплексний іспит з «Правознавства» та «Економіки») – 25 липня;
  • тестового іспиту з іноземної мови – 1 серпня.

Потрібні документи:

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

• копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • чотири кольорові фотокартки 3 × 4 см.

Копії документів подаються вступником у терміни, визначені для прийому документів – до 20 липня.

Якщо ліцензійні обсяги не будуть заповнені, то за правилами прийому документів терміни їх подання БУДЕ ПРОДОВЖЕНО.

Подаючи заяву в паперовій формі, вступник пред’являє особисто:

• документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.

Випускники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» мають можливість провадити професійну діяльність з організаційно-розпорядчої роботи та практичного виконання завдань і функцій держави, державного управління та місцевого самоврядування. Магістерські програми з підготовки державних службовців спрямовані на підготовку фахівців для роботи на посадах І – ІV категорій державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, а також інших державних установах і організаціях, на які поширюється дія Закону України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Інформація для тих, хто працює в органах влади і місцевого самоврядування.

4 липня 2016 року відбулося чергове засідання Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби з відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Ужгородський національний університет здобув високий рейтинг серед вишів України, які долучені до підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а відтак дістав дозвіл на цільову підготовку магістрів. Повідомлення про кількість цільових державних місць будуть опубліковані по мірі надходження інформації від Конкурсної комісії.

Адреса приймальної комісії:

м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кімн. 228