УжНУ запроваджує програму подвійних дипломів із німецьким Університетом прикладних наук Фрезеніус

На зустрічі в ректораті УжНУ підбили підсумки українсько-німецької співпраці

21 червня в ректораті вишу відбувся третій, завершальний, етап спільного українсько-німецького проекту, що реалізується в межах укладеної угоди про співпрацю між УжНУ та Університетом прикладних наук Фрезеніус. Договір, нагадаємо, було підписано на початку року, і першим кроком його реалізації став студентський проект в кооперації з фірмою «Фішер-Мукачево».

Крім того, на зустрічі презентували новий проект, пов’язаний із запровадженням програми подвійних дипломів між нашими вишами. Докладніше – у сюжеті.

Антоніна Чундак,
відео Василя Третяка