В ректораті УжНУ тривають безкоштовні кінопокази

Особливість кінозаходу в тому, що всі фільми – вітчизняного виробництва

В ректораті УжНУ тривають безкоштовні кінопокази

Як популярні, так і ще не оцінені кінострічки цими днями показують у ректораті Ужгородського  університету. «Дні нового кіно» приурочені до відзначення Дня Ужгорода, що місто святкує 14–16 вересня.

Кіноперегляди безплатні, відбуваються вони в конференц-залі ректорату. Особливість кінозаходу в тому, що всі фільми – вітчизняного виробництва. Деякі з них, як-от «DZIDZIO “КОНТРАБАС”» чи «Межа», стали популярними й широко відомими, інші ж, навпаки, – незаслужено канули в лету.

Організатори заходу – ГО «Закарпатська фільмкомісія» спільно з Ужгородською міською радою, Українським культурним фондом, Закарпатською ОДА та Ужгородським національним університетом – зауважують: прагнули познайомити ужгородського глядача із українським кінематографом і довести, що наше кіно теж може бути цікавим і якісним.

На неділю, 16 вересня, розклад такий:

15:00 – «Урок магії» Україна, 2017, реж. Л. Солдатенко
17:00 – «Стрімголов» Україна, 2017, реж. М. Степанська