В УжНУ відбувся круглий стіл «Податки та бізнес»

Учасники обговорили теми інституційної реформи органів Державної фіскальної служби; податкових викликів для бізнесу в 2018 році; актуальної судової практики розгляду податкових спорів

1 грудня в приміщенні залу засідань Вченої ради УжНУ відбувся круглий стіл «Податки та бізнес: пошук оптимальних рішень у 2018 році», що зібрав довкола себе представників фіскальної служби, бізнесу, влади, юристів-практиків, науковців та студентів юридичного факультету УжНУ.
Олександр Рогач

Організували захід ГУ ДФС у Закарпатській області, юрфак УжНУ, юридична компанія «Греца і партнери» та Ліга студентів Асоціації правників України. Головна мата круглого столу – комунікація між представниками бізнесу й влади.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Рогач зауважив: «Мене тішить, що наш університет став платформою для обговорення важливих тем. Думаю, саме в такий спосіб можна поєднати теорію і практику, адже тут зібралися і практики, і теоретики. Практика без теорії є мертвою, а теорія без практики – скупою. Зібрання дасть можливість виробити оптимальні пропозиції, обговорити актуальні питання, підбити підсумки цього року й поговорити про перспективи, які чекають на нас у 2018-му».

Ярослав Лазур

Декан юридичного факультету Ярослав Лазур закликав присутніх не завершувати роботу в рамках такого формату й повідомив, що юридичний факультет зацікавлений у дальшій співпраці й готовий виступити майданчиком для наукових досліджень прикладного характеру.

Учасники круглого столу обговорили найбільш актуальні проблеми податкового законодавства, що нині турбують суспільство, бізнес-середовище і фахові кола. Зокрема, торкнулися таких тем:

•  інституційна реформа органів Державної фіскальної служби;
  •  податкові виклики для бізнесу в 2018 році;
  • актуальна судова практика розгляду податкових спорів.

У рамках зустрічі пролунало чимало конструктивних пропозицій щодо оподаткування платників. Невдовзі планують сформулювати резолюцію із конкретними пропозиціями учасників круглого столу до відповідних інституцій.

Ксенія Шокіна