Вперше перші: айтішники УжНУ перемогли в XI загальноуніверситетській спартакіаді

Друге місце за фізичним факультетом, третє – за економічним

XI загальноуніверситетська спартакіада викладачів і співробітників Ужгородського університету, яка стартувала ще 7 лютого, завершилася 23 травня змаганнями з легкої атлетики та сімейними стартами. Як стало відомо,  у загальному заліку перше місце виборола команда факультету інформаційних технологій!
Призери з бадмінтону

Підсумкове лідерство айтішникам забезпечили високі результати в окремих видах, а також рівні виступи впродовж усього спартакіадного марафону загалом. Наводимо їх у таблиці:

Вид спорту Учасники команди Місце
1 Бадмінтон доц. Міца О.В., ст. лаб. Беца А.С. 3
2 Шашки доц. Міца О.В., доц. Пецко В.І., ст. викл. Кляп М.М. 2
3 Шахи доц. Міца О.В., проф. Головач Й.І., доц. Білак Ю.Ю. 1
4 Настільний теніс доц. Міца О.В., доц. Лях І.М., інж. Хоменко А.І. 5
5 Волейбол нач. відділу Куруца О.С., нач. відділу Петерварі Ю.І., доц. Левчук О.М., інж. Ковач Р.П., інж. Банга С.В., доц. Кут В.І., доц. Міца О.В. 10
6 Плавання нач. відділу Петерварі Ю.І., ст. лаб. Беца А.С. 5
7 Баскетбол нач. відділу Куруца О.С., нач. відділу Петерварі Ю.І., доц. Левчук О.М., інж. Ковач Р.П., інж. Банга С.В., інж. Хоменко А.І. 2
8 Міні-футбол нач. відділу Куруца О.С., доц. Левчук О.М., інж. Ковач Р.П., інж. Банга С.В., доц. Кут В.І., доц. Міца О.В., доц. Білак Ю.Ю., інж. Хоменко А.І. 7
9 Легка атлетика нач. відділу Куруца О.С., доц. Левчук О.М., ст. викл. Копча-Горячкіна Г.Е., ст. лаб. Беца А.С. 1

Із остаточним розподілом місць серед усіх університетських підрозділів, що брали участь у спартакіаді, можна ознайомитися з таблиці за покликанням.

Додамо, що начальник центру інформаційних технологій Олексій Куруца разом зі своєю сім’єю виборов перше місце на сімейних стартах.

Насамкінець варто зауважити, що на молодому факультеті інформаційних технологій наука, викладання і спорт успішно взаємодоповнюють одне одного. Свідчення цього – результати останньої спартакіади, а також вражаючі успіхи наших айтішників на олімпіадах міжнародного рівня!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцент Олександра Лавера