Вперше перші: айтішники УжНУ перемогли в XI загальноуніверситетській спартакіаді

Друге місце за фізичним факультетом, третє – за економічним

XI загальноуніверситетська спартакіада викладачів і співробітників Ужгородського університету, яка стартувала ще 7 лютого, завершилася 23 травня змаганнями з легкої атлетики та сімейними стартами. Як стало відомо,  у загальному заліку перше місце виборола команда факультету інформаційних технологій!
Призери з бадмінтону

Підсумкове лідерство айтішникам забезпечили високі результати в окремих видах, а також рівні виступи впродовж усього спартакіадного марафону загалом. Наводимо їх у таблиці:

Вид спортуУчасники командиМісце
1Бадмінтондоц. Міца О.В., ст. лаб. Беца А.С.3
2Шашкидоц. Міца О.В., доц. Пецко В.І., ст. викл. Кляп М.М.2
3Шахидоц. Міца О.В., проф. Головач Й.І., доц. Білак Ю.Ю.1
4Настільний тенісдоц. Міца О.В., доц. Лях І.М., інж. Хоменко А.І.5
5Волейболнач. відділу Куруца О.С., нач. відділу Петерварі Ю.І., доц. Левчук О.М., інж. Ковач Р.П., інж. Банга С.В., доц. Кут В.І., доц. Міца О.В.10
6Плаваннянач. відділу Петерварі Ю.І., ст. лаб. Беца А.С.5
7Баскетболнач. відділу Куруца О.С., нач. відділу Петерварі Ю.І., доц. Левчук О.М., інж. Ковач Р.П., інж. Банга С.В., інж. Хоменко А.І.2
8Міні-футболнач. відділу Куруца О.С., доц. Левчук О.М., інж. Ковач Р.П., інж. Банга С.В., доц. Кут В.І., доц. Міца О.В., доц. Білак Ю.Ю., інж. Хоменко А.І.7
9Легка атлетиканач. відділу Куруца О.С., доц. Левчук О.М., ст. викл. Копча-Горячкіна Г.Е., ст. лаб. Беца А.С.1

Із остаточним розподілом місць серед усіх університетських підрозділів, що брали участь у спартакіаді, можна ознайомитися з таблиці за покликанням.

Додамо, що начальник центру інформаційних технологій Олексій Куруца разом зі своєю сім’єю виборов перше місце на сімейних стартах.

Насамкінець варто зауважити, що на молодому факультеті інформаційних технологій наука, викладання і спорт успішно взаємодоповнюють одне одного. Свідчення цього – результати останньої спартакіади, а також вражаючі успіхи наших айтішників на олімпіадах міжнародного рівня!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцент Олександра Лавера