Четвер, 27.07.17, 03:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

В Ужгороді до Дня молоді розіграли кубок з міні-футболу

25 червня на спортивному майданчику УжНУ біля гуртожитку №4 влаштували футбольний турнір з міні-футболу. Змагання були приурочені святкуванню Дня молоді, участь у них могли взяти різні команди.

Помірятися вмінням вправлятися з м’ячем вирішили 7 колективів, які розділи на дві групи. До першої потрапили «Проспект», «Вікінг», «Поліція», в іншій змагалися колективи КНТЕУ, ЗОШ №3, економічного факультету УжНУ та УжБА.

За регламентом змагань, команди в групі грали кожна з кожною. Матч тривав 12 хвилин без зміни воріт. До півфіналів проходили два найкращі колективи з кожної групи.

У першій групі найсильнішими виявились «Вікінги», які здолали «Поліцію» та «Проспект» – 2:0 і 3:1 відповідно. У матчі за 2-е місце «держслужбовці» розгромили «проспектян» – 4:0.

В іншій групі рівних не виявилося гравцям КНТЕУ. Вони перемогли в усіх 3 матчах, забивши 8 разів і пропустивши лише раз. Другими стали гравці команди УжБА, випередивши ЗОШ №3 лише за різницею забитих і пропущених м’ячів.

У півфіналі «Поліція» склала зброю перед КНТЕУ – 0:2. В іншому поєдинку цієї стадії «Вікінг» розгромив команду УжБА – 4:1.

За третє місце команди «Поліція» та «УжБА» пробивали 6-метрові удари. «Стражі порядку» виявилися влучнішими за своїх опонентів, котрі жодного разу не реалізували пенальті. Не останню роль відіграв і голкіпер «Поліції», який двічі відбив удари суперників.

У фіналі зустрілися переможці обох груп. Матч видався видовищним та емоційним. «Вікінги» за перші 2 хвилини відзначилися двічі. Гра у КНТЕУ зовсім не клеїлася. Однак на 7 хвилині матчу арбітр результативно помилився на користь суперника «Вікінга». В одному з епізодів він не угледів гру рукою захисника, після чого в контратаці КНТЕУ сквитав один гол – 1:2. Інтрига трималася майже до кінця матчу, однак на 10 хвилині КНТЕУ залишився в меншості і пропустив ще один гол. Тож підсумковий рахунок – 3:1.

Нагороджували призерів заступник міського голови Олександр Білак, голова Молодіжної ради міста Ужгорода Олександр Варшава та головний суддя змагань Петро Милян. Лауреатів турніру відзначили медалями й кубками.

Юрій Піясюк

Спорт | 26.06.17 | Додав Кришінець | 138 | 0.0/0