В Ужгороді відбулися творчі посиденьки талановитої молоді

На згадку про зустріч «Єдине студентство» подарувало кожному з декламантів символічний магнітик і збірку, де вміщено 300 поезій Ліни Костенко

В Ужгороді відбулися творчі посиденьки талановитої молоді
21 лютого за підтримки управління молоді та спорту Закарпатської ОДА у рамках святкування Дня рідної мови УМГО «Єдине студентство» організувало літературний вечір «Із рідною мовою в серці», де здібна молодь міста виступала зі своїм творчим доробком.

В Ужгороді відбулися творчі посиденьки талановитої молоді

У такий спосіб організатори намагалися підтримати розвиток творчих молодих людей, які пишуть вірші. Для декого з учасників цей літературний вечір став першим, що додало заходу певного колориту щирих хвилювань.

Марія Шелельо

Пілотний проект організації зібрав чималу кількість цінувальників художнього слова, що, звісно ж, дає привід радіти чималим масштабам любові до рідної мови.

Учасники так званого літературника, більша частина яких – студенти УжНУ, кожен по-своєму вразив присутніх, адже розмаїтість представлених поезій виявилася широченною: від пронизливо емоційних до сталево сильних. На згадку про творчі посиденьки «ЄС» подарувало кожному із декламантів символічний магнітик і збірку, де вміщено 300 поезій Ліни Костенко.

Сподіваємося, що такі дійства стануть традиційними, адже платформ для поширення таланту молоді не так багато.

Марія Шелельо