Змаганнями з бадмінтону в УжНУ стартувала ювілейна, десята, загальноуніверситетська спартакіада викладачів і співробітників

Перемогу в жінок здобула бадмінтоністка з коледжу Марія Ткач, у чоловіків – представник факультету здоров’я та фізичного виховання Шандор Ковач

Днями в спорткомплексі «Буревісник» відбулося урочисте відкриття X загальноуніверситетської спартакіади викладачів та співробітників УжНУ.

У вітальному слові голова профспілкової організації працівників вишу Тамара Суран наголосила на важливості цього заходу: «Щоразу в нас більшає команд-учасниць. Сподіваємося, що цьогорічна ювілейна спартакіада запам’ятається, енергійним запалом та по-дружньому бойовим духом наших спортсменів».

Змагання між співробітниками вишу триватимуть аж до 18 травня. За цей час визначать найкращих у таких видах спорту, як шашки, шахи, баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, плавання, легка атлетика, а також у так званих сімейних стартах.

Ну а першим видом змагань став бадмінтон. Цьогоріч за перемогу боролися 11 жінок і 12 чоловіків різних структурних підрозділів нашого вишу. Головним суддею турніру став завідувач кафедри фізичного виховання, майстер спорту з легкої атлетики Іван Маріонда.

Спершу команди розділили за допомогою жеребкування на дві групи, переможці яких відтак змагалися у фіналі за золото, а ті, хто посів другі місця, – за бронзу.

Прикметно, що фінальні пари як серед жінок, так і поміж чоловіків склали представники природничо-гуманітарного коледжу та факультету здоров’я і фізичного виховання.

Напружені підсумкові поєдинки не порушили загального паритету між цими підрозділами: перемогу в жінок здобула бадмінтоністка з коледжу Марія Ткач, у чоловіків – представник факультету здоров’я та фізичного виховання Шандор Ковач. Бронза турніру дісталася представниці юридичного факультету в жінок, та економічного – серед репрезентантів сильної статі.

Підсумкова командна таблиця результатів першого виду змагань спартакіади виглядає так:

1. Природничо-гуманітарний коледж
1. Факультет здоров’я та фізичного виховання
3. Юридичний факультет
4. Економічний факультет
5. Факультет туризму та МК
6. Фізичний факультет
6. Факультет історії та міжнародних відносин
8. Медичний факультет
8. Факультет інформаційних технологій
10. Медичний факультет №2
11. Філологічний факультет
12. Стоматологічний факультет

Переможців і призерів бадмінтонного етапу нагородили медалями та грамотами.

Ми ж запрошуємо читачів стежити за спортивним життям університету: приходьте підтримати своїх представників на змагання з шашок, які відбудуться 15 лютого.

Агнеса Сабелко