В УжНУ провели змагання зі спортивної гімнастики серед студентів

Змагання організували і провели самі студенти – майбутні фахівці у сфері фізичної культури і спорту

0 469
19 грудня кафедра фізичного виховання вперше провела змагання зі спортивної гімнастики серед студентів 2-го курсу напряму підготовки «Фізичне виховання».

Спортивна гімнастика є одним із найдавніших олімпійських видів спорту. Виконання вправ на гімнастичних приладах вимагає від спортсменів неабиякої спритності, сили, віртуозності, відчуття простору. Разом з тим цей вид спорту сприяє найбільш різнобічній фізичній підготовці на всіх етапах життя людини. Його умовним недоліком вважається висока вартість гімнастичних приладів, тому цим корисним видом спорту займається невелика кількість людей.

Власне змагання зі спортивної гімнастики серед студентів проходило в єдиній спеціалізованій гімнастичній залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн». Його ініціаторами стали завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Валерій Товт і старший викладач Вікторія Тулайдан.

Особливістю змагань стало те, що їх організовували й проводили самі студенти – майбутні фахівці у сфері фізичної культури і спорту. Для них це була своєрідна практика організаційної роботи з обраної професії.

Крім набутого досвіду, студенти мали багато позитивних емоцій. Найвправніші – справжні спортивні нагороди. Серед нагороджених за результатами виступів у гімнастичному багатоборстві стали Маріан Куклишин, який посів ІІІ місце; Петро Завадяк – ІІ місце; Денис Чегіль – І місце.

Денис Чегіль став також найкращим у вільних вправах та на паралельних брусах. В опорному стрибку першим виявився Петро Завадяк.

Судді також відзначили нагородами студентів Артура Плеску, Максима Минайленка, Яна Барана і Івана Варваринця.

Нагородження провели головний суддя змагань – студентка 2-го курсу Ніколетта Когутка – та завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда.

За інформацією кафедри фізичного виховання УжНУ

Читати також Цього ж автора

Залишіть відповідь

X