В УжНУ розпочався Тиждень факультету історії та міжнародних відносин

Першого дня відбулося також засідання відокремленого підрозділу громадської організації Центр «Молода дипломатія» в Ужгороді

В УжНУ розпочався Тиждень факультету історії та міжнародних відносин
24 квітня стартував Тиждень факультету історії та міжнародних відносин. На студентів та викладацький склад чекає напружена програма з безліччю цікавинок упродовж наступних п’яти днів.

Іван Вовканич

Урочисту частину відкрив в.о. декана підрозділу Іван Вовканич: «Щовесни ми проводимо тиждень факультету, під час якого всі охочі можуть проявити свої таланти та здібності у різних сферах суспільного, наукового, культурного життя».

Звернувши увагу й на особливість цьогорічного святкування у форматі об’єднання істфаку та факультету МПМБ, теперішній очільник висловив сподівання, що такий тандем стане корисним для спільної справи та розвитку нових ідей».

Віталій Андрейко

Наступним до вітального слова запросили заступника декана Віталія Андрейка, який звернувся передусім до присутніх у залі учнів ЗОШ № 5 м. Ужгорода, розповів про спеціальності факультету, цікаве та веселе дозвілля студентів.

До привітань адміністрації приєдналися професор, завідувач кафедри міжнародних студій Сергій Устич та професор, завідувач кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту Іван Черленяк, які закликали присутніх творити свято, незважаючи на холод і буденність.

Завітали на урочисте відкриття тижня факультету і гості зі Львова – студенти і викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка, а саме представники Центру «Молода дипломатія» – неприбуткової громадської організації, заснованої 1992 року з ініціативи студентів та викладачів факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка.

Флеш-моб

Організація має на меті створення нового покоління дипломатів, політиків та громадян. Її президент Василь Мельничук розповів про структуру «Молодої дипломатії», ініціативні групи та навички, які вона формує, наголосив на функціональних напрямках, серед яких відділ PR та редколегія вісника «Молода дипломатія».

Після закінчення урочистостей студенти та викладачі організували флеш-моб під назвою «Карпатський єврорегіон».

«Оскільки наші студенти залучені до різних міжнародних проектів, у тому числі й транскордонного співробітництва (Польща, Румунія, Словаччина, Угорщина), ми хотіли показати, що факультет готовий працювати та розвиватися й надалі.

В УжНУ розпочався Тиждень факультету історії та міжнародних відносин

До того ж у нас навчається багато представників нацменшин, тож студенти радо зголосилися провести таке символічне дійство», – розповідає доцент кафедри полікультурної освіти та перекладу Олеся Худзей.

Після флеш-мобу на всіх учасників і гостей чекав солодкий сюрприз.

Відтак відбулося засідання відокремленого підрозділу громадської організації Центр «Молода дипломатія» у місті Ужгороді. Обрали також президента новоутвореної філії організації, секретаря, заступників та PR менеджера.

В УжНУ розпочався Тиждень факультету історії та міжнародних відносин

Засідання ГО «Молода дипломатія»

Попереду на студентів і викладачів чекає ще багато різних заходів: лекції, квест, ігри, спортивні змагання, акції та боґрач-фест.

Агнеса Сабелко,
фото Катерини Дрипки