В УжНУ урочисто відкрили ще один відремонтований поверх студентського гуртожитку

Користуватися комфортними умовами зможуть 140 студентів семи факультетів УжНУ

0 1 906
19 серпня в студентському гуртожитку Ужгородського університету № 4 відбулася презентація готового до навчального року 5-го поверху, а також фойє будівлі. Мешканцями оновлених кімнат стануть студенти семи факультетів УжНУ.

Відкрив зустріч ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка. Серед поважних гостей були заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, уповноважений уряду Угорщини Іштван Ґрежа, Генконсул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло, народний депутат України Василь Брензович, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, заступник голови обласної ради Петро Грицик.

Представники української сторони проекту подякували угорським партнерам за фінансову підтримку, тривалу плідну співпрацю, а також за розуміння потрібності таких ініціатив для найбільшого вишу Закарпаття. Завдяки їхній допомозі вдалося відремонтувати житлові та ванні кімнати, кухню і коридор поверху, фойє на вході до гуртожитку, встановити нові вікна. Користуватися цими умовами зможуть 140 студентів УжНУ.

Деталі – у відео.

Антоніна Чундак,