У холі головного корпусу УжНУ влаштували міні-концерт із нагоди Міжнародного дня студента!

Неперевершене виконання саундтреків із популярних кінофільмів і відомих пісень присутні почули від симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії (диригент – Вікторія Свалявчик-Цанько)

Урочисту програму, приурочену до Міжнародного дня студента, в холі головного корпусу Ужгородського національного університету розпочали з самого ранку.

Так, після першої пари з пісенним номером виступила Валерія Андріанова. По-справжньому інтернаціональним зробив свято танцювальний колектив студентів-індусів «MJ5».

На великій перерві ведучий Іван Граб дарував юнакам і дівчатам солодкі батончики. Від керівництва вишу молодь привітав в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка.

Симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії (диригент – Вікторія Свалявчик-Цанько)

Відтак неперевершене виконання саундтреків із популярних кінофільмів і відомих пісень присутні почули від симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії (диригент – Вікторія Свалявчик-Цанько). Солістами стали Ірина Філіпенко (естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії) та Богдан Дашак  (Львівська музична академія ім. М. Лисенка). Студенти підспівували.

Про наступні заходи в рамках Тижня студентства дізнавайтеся згодом. Зі святом!

Ольга Брайлян
Фото, відео Роберта Паппа