П`ятниця, 26.05.17, 18:05 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

В УжНУ встановлено процедуру визнання іноземних дипломів та продовжено прийом заяв на ОКР «Спеціаліст»

На черговому засіданні Вченої ради, крім результатів роботи відділу аспірантури й запланованих заходів щодо усунення зауважень Держінспекції, обговорили чимало інших питань – про наукові праці, приймальну комісію, іноземні дипломи, кошторис cтудентської ради...

Ігор Король

Зі слів проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля члени Вченої ради дізналися про зміст акредитаційних і ліцензійних справ і затвердили їх. На підставі пропозицій вчених рад факультетів уточнили теми наукових розвідок. До друку рекомендували підручник для студентів факультету здоров’я людини «Основи здорового способу життя» (автори: М.Кручаниця, В.Кручаниця, К.Мелега, О.Дуло, Н.Розумикова), а також збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції «Актуальні питання досліджень рослинного світу Карпат: ретроспектива та сучасність» (біофак).

Щодо змін до Правил прийому в УжНУ на 2016 рік інформував відповідальний секретар Приймальної комісії вишу Петро Горват: «Продовжується прийом заяв на ОКР «Спеціаліст» із наступним навчанням на факультеті післядипломної освіти. Кампанія триватиме до 18 листопада».

Засідає Вчена рада УжНУ
Ректор Володимир Смоланка

Постановили також створити Інформаційно-видавничий центр Ужгородського університету, що об’єднає відділ зв’язків із громадськістю та видавництво «Говерла».

Відтак було встановлено процедуру визнання здобутих в іноземних навчальних закладах ступенів середньої або вищої освіти, здійснено перерозподіл коштів студради УжНУ.

Насамкінець ректор Володимир Смоланка повідомив про наступне зібрання, на якому буде присутній представник МОН: «Засідання Вченої ради заплановане на 21 листопада. З-поміж основних питань – робота Приймальної комісії у 2016 році та завдання на наступний рік, діяльність молодих учених УжНУ».

Ольга Брайлян,

фото Роберта Паппа

Із ректорату | 09.11.16 | Додав VIP | 299 | 0.0/0
Теги: Вчена рада, іноземні дипломи, інформаційно-видавничий відділ