В УжНУ встановлено процедуру визнання іноземних дипломів та продовжено прийом заяв на ОКР «Спеціаліст»

На наступному засіданні Вченої ради очікується присутність представника МОН України

На черговому засіданні Вченої ради, крім результатів роботи відділу аспірантури й запланованих заходів щодо усунення зауважень Держінспекції, обговорили чимало інших питань – про наукові праці, приймальну комісію, іноземні дипломи, кошторис cтудентської ради…

Ігор Король

Зі слів проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля члени Вченої ради дізналися про зміст акредитаційних і ліцензійних справ і затвердили їх. На підставі пропозицій вчених рад факультетів уточнили теми наукових розвідок. До друку рекомендували підручник для студентів факультету здоров’я людини «Основи здорового способу життя» (автори: М.Кручаниця, В.Кручаниця, К.Мелега, О.Дуло, Н.Розумикова), а також збірник матеріалів Міжнародної наукової конференції «Актуальні питання досліджень рослинного світу Карпат: ретроспектива та сучасність» (біофак).

Щодо змін до Правил прийому в УжНУ на 2016 рік інформував відповідальний секретар Приймальної комісії вишу Петро Горват: «Продовжується прийом заяв на ОКР «Спеціаліст» із наступним навчанням на факультеті післядипломної освіти. Кампанія триватиме до 18 листопада».

Засідає Вчена рада УжНУ

Ректор Володимир Смоланка

Постановили також створити Інформаційно-видавничий центр Ужгородського університету, що об’єднає відділ зв’язків із громадськістю та видавництво «Говерла».

Відтак було встановлено процедуру визнання здобутих в іноземних навчальних закладах ступенів середньої або вищої освіти, здійснено перерозподіл коштів студради УжНУ.

Насамкінець ректор Володимир Смоланка повідомив про наступне зібрання, на якому буде присутній представник МОН: «Засідання Вченої ради заплановане на 21 листопада. З-поміж основних питань – робота Приймальної комісії у 2016 році та завдання на наступний рік, діяльність молодих учених УжНУ».

Ольга Брайлян,
фото Роберта Паппа