Вчитись в УжНУ цікаво – вкотре переконалися студенти факультету туризму та МК

«Природно-заповідний фонд Закарпатської області» другокурсники спеціальності «Туризм» вивчали на занятті в Ботанічному саду УжНУ

Вчитись в УжНУ цікаво – вкотре переконалися студенти факультету туризму та МК
Навчання в університеті – не тільки лекції в аудиторіях, а й неординарні практичні заняття, зокрема на лоні природи. Студентів-туризмознавців цим не здивуєш! Може, ще й тому, що кожну нагоду провести навчальний час цікаво, щоб молодь краще опанувала матеріал, радо вітає адміністрація структурного підрозділу.

Так, у рамках навчальної дисципліни «Туристичні і рекреаційні ресурси України», вивчаючи тему «Природно-заповідний фонд Закарпатської області як складова туристично-рекреаційного потенціалу», другокурсники спеціальності «Туризм» практично-семінарське заняття провели на базі Ботанічного саду УжНУ − пам’ятки садово-паркової архітектури державного значення.

Ознайомилися з історією його створення, колекцією рослин, які тут представлені (про окремі види екзотів почули вперше!), а також оцінили перспективи використання природоохоронного об’єкта в туристичній діяльності краю. Не обійшлося й без обов’язкового фото під квітучими магноліями й сакурами…

Вчитись в УжНУ цікаво – вкотре переконалися студенти факультету туризму та МК

Окремі слова вдячності студенти факультету висловлюють працівникам ботсаду, які так натхненно занурили їх у чарівний світ природи!

За інформацією деканату факультету туризму та МК