Викладачі факультету туризму та МК застосовують знання, набуті на тренінгу «Англійська мова професійного спрямування»

Старший викладач кафедри міжнародних комунікацій Ірина Дацків улаштувала для колег відкрите заняття

Завдяки плідній співпраці Ужгородського університету та Британської ради викладачі мають змогу вдосконалити свою професійну майстерність та перейняти досвід ефективного викладання іноземної мови професійного спрямування.
Після успішного завершення курсу «Англійська мова професійного спрямування» (CiVELT – Certificate in Vocational English Language Teaching) старший викладач кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму та МК Ірина Дацків поділилася здобутими знаннями з колегами, провівши відкрите заняття.
Студенти-туризмознавці виконували завдання у парах та групах, що сприяло ефективному засвоєнню нового матеріалу.

Різноманітність вправ, зміна видів діяльності, активізація навичок читання, аудіювання, говоріння і письма дозволили врахувати різні типи сприйняття інформації (візуальний, аудіальний, кінестетичний) та забезпечили досягнення мети заняття.
Таким чином, використовуючи різнобічні моделі взаємодії, на факультеті студентів готують до спілкування іноземною мовою поза межами аудиторії відповідно до їхніх мовних потреб у професійній сфері. Викладачі кафедри міжнародних комунікацій виявляють інтерес до новітніх методів викладання.

За інформацією ст. викладача кафедри МК Ірини Дацків